Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 13.03.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 березня 2019 року м.Сокаль № 65

Про затвердження на 2019 рік фонду

оплати праці і видатків на утримання

апарату, відділів та структурних підрозділів

Сокальської районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», лімітних довідок та витягів з річного розпису асигнувань державного бюджету на 2019 рік доведених Львівською обласною державною адміністрацією:

1.Затвердити на 2019 рік фонд оплати праці працівників і видатки на утримання апарату, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації згідно з додатком.

2.Керівникам відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації привести кошториси у відповідність до фонду оплати праці працівників та видатків на їх утримання, доведених цим розпорядженням.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації М.П.ПОЛІЩУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше