Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 20.03.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 березня 2019 року м.Сокаль № 74

Про виділення з Львівського регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів бензину та дизельного пального

Відповідно до статей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», «Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року №775, беручи до уваги протокол №4 районної комісії з питань ТЕБ і НС від 6 березня 2019 року та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 березня 2019 року №222/0/5-19 «Про виділення пального Сокальській райдержадміністрації для здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій»:

1.Виділити 22 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області бензин А-92 (1000 літрів) та третьому державно рятувальному загону ГУ ДСНС України у Львівській області м.Червонограда дизельне пальне (1000 літрів) в штрих-картах для відшкодування палива, витраченого при запобіганні виникнення надзвичайних ситуацій на території Сокальського району.

2.Сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації (Ю.Наумчук) забезпечити видачу палива з обласного матеріально-технічного резерву.

3.Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (О.Бій) оформити відповідні документи на видачу бензину А-92 (1000 літрів) із обласного резерву матеріально-технічних ресурсів 22 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області та дизельне пальне (1000 літрів) третьому державно рятувальному загону ГУ ДСНС України у Львівській області м.Червонограда.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації М.П.ПОЛІЩУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше