Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 06.03.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 лютого 2019 року м.Сокаль № 53

Зареєстровано Головним

територіальним управлінням

юстиції у Львівській області

"04" березня 2019 року за № 24/2010

Уповноважена особа органу державної

реєстрації (підпис)

Про організацію громадських

робіт у Сокальському районі

на 2019 рік

Відповідно до статей 6, 24 та 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (із змінами), Програми сприяння зайнятості населення Cокальського району на 2018 – 2020 роки, затвердженої розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 18 травня 2018 року № 292, з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб:

1.Затвердити перелік видів громадських робіт у 2019 році, згідно із додатком 1.

2.Затвердити перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт у 2019 році, згідно із додатком 2.

3.Фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших не заборонених законодавством джерел. У разі залучення до громадських робіт зареєстрованих безробітних та/або працівників, які втратили частину заробітної плати, фінансування організації таких робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі – Фонд).

4.Громадські роботи виконувати виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях.

5.Рекомендувати органам місцевого самоврядування району, під час перегляду своїх бюджетів на 2019 рік, передбачити кошти на проведення організації громадських робіт.

6.Відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції Сокальської районної державної адміністрації (О. Величко) у встановленому законодавством порядку подати дане розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

7.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності Сокальської районної державної адміністрації (Н. Перегінець) забезпечити офіційне опублікування даного розпорядження.

8.Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації М.П.ПОЛІЩУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше