Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа -22.02.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

20 лютого 2019 року м.Сокаль №4/02-06

На виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Положення про нормоване забезпечення населення основними продовольчими та непродовольчими товарами в особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2008 року №917-014, листів Мінекономрозвитку від 20 грудня 2018 року №М/2714-18/1906-06, Львівської обласної державної адміністрації від 16 січня 2019 року №М18дск, з метою планування та організації системи забезпечення життєдіяльності населення району:

Н.Лагода, О.Коханчук

1.Підготувати та надати відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації інформацію щодо:

1.1.Фактичних обсягів виробництва підприємствами району (усіх категорій господарств) основних видів продовольчих та непродовольчих товарів за 2018 рік.

1.2.Максимальних можливостей підприємств району (усіх категорій господарств) з виробництва основних видів продовольчих та непродовольчих товарів.

ТЕРМІН: 14 березня 2019 року

2.Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації М.П.ПОЛІЩУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше