Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 14.02.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 лютого 2019 року м.Сокаль № 43

Про внесення змін до розпорядження

районної державної адміністрації

Відповідно до статей 5, 6, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2014 року №91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» та враховуючи розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 14 січня 2019 року №17/0/5-19 «Про затвердження граничної чисельності працівників департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та працівників структурних підрозділів районних державних адміністрацій»:

1.Внести зміни в пункт 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року №179 «Про встановлення граничної чисельності працівників районної державної адміністрації», виклавши його в наступній редакції:

«1.Затвердити граничну чисельність працівників апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, що додається».

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації М.П.ПОЛІЩУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше