Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 25.01.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

24 січня 2019 року м.Сокаль № 24

Про затвердження детального плану території для будівництва сонячної електростанції в місті Великі Мости по вулиці Львівській (за межами населеного пункту)

Відповідно до статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи проект детального плану території для будівництва сонячної електростанції в м.Великі Мости по вул.Львівській (за межами населеного пункту), протокол громадських слухань проекту детального плану території від 9 липня 2018 року, витяг з протоколу засідання архітектурно-містобудівної ради від 17 грудня 2018 року №08/18 та лист Великомостівської міської ради від 3 січня 2018 року №16/05-10:

1.Затвердити детальний план території для будівництва сонячної електростанції в м.Великі Мости по вул.Львівській (за межами населеного пункту).

2.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації (Н.Перегінець) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації М.П.ПОЛІЩУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше