Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 21.01.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

21 січня 2019 року м.Сокаль №2/02-06

З метою підготовки інформації до звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2018 році для розгляду на сесії Сокальської районної ради у І кварталі 2019 року, відповідно до плану роботи Сокальської районної ради Львівської області на 2019 рік, затвердженого рішенням сесії від 2 листопада 2018 року №645:

О.Коханчуку, С.Шевчуку, М.Баралус, Г.Леоновій, Р.Монастирському, М.Мисаку, У.Осміловській, Р.Шведу, М.Копейці, Г.Федаш, О.Міщуку, В.Лащуку, В.Огінському, М.Ребрині, С.Ваврів

1.Відповідно до компетенції підготувати та подати для узагальнення у відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації:

-інформаційно-аналітичні матеріали про розвиток відповідних галузей економіки і сфер діяльності за 2018 рік в розрізі завдань програми;

-основні проблемні питання та реалізація заходів щодо їх усунення;

-пропозиції до проекту рішення сесії.

Показники аналітичної довідки необхідно обов’язково порівнювати з аналогічними показниками торік та завданнями програми. Довідку супроводжувати табличним матеріалом, графіками, діаграмами. Матеріали подавати у друкованому вигляді, а також на електронних носіях.

Термін: до 24 січня 2019 року

Л.Смолярчук

2.З урахуванням поданих інформацій і пропозицій підготувати узагальнений аналітичний матеріал, проект рішення сесії.

Термін: до 29 січня 2019 року

Заступник голови районної

державної адміністрації М.П.ПОЛІЩУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше