Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 04.01.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

4 січня 2019 року м.Сокаль № 13

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Гайдюку Василю Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомостівської міської ради

Керуючись статтями 17, 126, 186 Земельного кодексу України, пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 30 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Гайдюку Василю Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомостівської міської ради:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Гайдюку Василю Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,9565 га, кадастровий номер 4624880600:12:000:0855, угіддя – рілля; площею 0,4156 га, кадастровий номер 4624880600:12:000:0854, угіддя – пасовища, на території Великомостівської міської ради.

2.Передати у власність громадянину Гайдюку Василю Васильовичу земельні ділянки площею 0,9565 га, та 0,4156 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомостівської міської ради.

3.Громадянину Гайдюку Василю Васильовичу здійснити заходи щодо державної реєстрації речових прав на дані земельні ділянки.

4.Виконкому Великомостівської міської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Всі витрати щодо державної реєстрації речових прав на земельні ділянки покласти на громадянина Гайдюка Василя Васильовича.

6.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельних ділянок з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше