Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 04.01.2019 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

3 січня 2019 року м.Сокаль № 2

Про внесення змін до детального плану території частини господарського двору по вулиці І.Франка в селі Хоробрів Хоробрівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Відповідно до статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 17 Земельного кодексу України, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи звернення Хоробрівської сільської ради від 13 грудня 2018 року №450/02-21, заяви гр.Веклина Михайла Тимофійовича та гр.Веклина Ігора Тимофійовича від 12 грудня 2018 року про внесення змін до детального плану території:

1.Замовити внесення змін до детального плану території частини господарського двору по вулиці І.Франка в селі Хоробрів Хоробрівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Фінансування робіт із внесення змін до детального плану території провести за рахунок позабюджетних коштів (власників нежитлових будівель).

3.Розроблену та погоджену у встановленому порядку містобудівну документацію з результатами громадського обговорення та рішенням архітектурно - містобудівної ради подати для затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше