Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 19.12.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 грудня 2018 року м.Сокаль № 805

Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 9 вересня 2013 року №397

У зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 9 вересня 2013 року №397 “Про експертну комісію апарату Сокальської районної державної адміністрації”, виклавши склад експертної комісії апарату Сокальської районної державної адміністрації у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 липня 2015 року №223 “Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 9 вересня 2013 року №397” та розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 грудня 2016 року №500 “Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 9 вересня 2013 року №397”.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Левандовську.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше