Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 14.12.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 грудня 2018 року м.Сокаль № 799

Про виділення талонів на дизельне паливо

та бензин А-92 з районного матеріального

резерву

Відповідно до статей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», «Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від від 30 вересня 2015 року №775, рішення позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС від 12 грудня 2018 року (протокол №13):

1.Виділити 22 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області з районного матеріального резерву 1530 літрів бензину А-92 та третьому державно рятувальному загону ГУ ДСНС України у Львівській області (м.Червоноград) 800 літрів бензину А-92 і 700 літрів дизельного палива в талонах для відшкодування запобігання виникнення та ліквідації надзвичайних ситуацій на території Сокальського району у 2018 році.

2.Сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації (Ю.Наумчук) забезпечити видачу 22 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області з районного матеріального резерву 1530 літрів бензину А-92 та третьому державно рятувальному загону ГУ ДСНС України у Львівській області (м.Червоноград) 800 літрів бензину А- 92 і 700 літрів дизельного палива у талонах.

3.Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (О.Бій) оформити відповідні документи на видачу 22 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області 1530 літрів бензину А-92 та третьому державно рятувальному загону ГУ ДСНС України у Львівській області (м.Червоноград) 800 літрів бензину А-92 і 700 літрів дизельного палива в талонах з районного резерву матеріально-технічних ресурсів.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше