Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 14.12.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 грудня 2018 року м.Сокаль № 793

Про виготовлення детального плану території господарського двору по вулиці Шевченка в селі Бережне Острівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Відповідно до статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 17 Земельного кодексу України, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рішення Острівської сільської ради від 12 вересня 2018 року №566, заяви Сало Оксани Степанівни від 15 листопада 2018 року, Богуна Михайла Богдановича від 18 листопада 2018 року про виготовлення детального плану території:

1.Замовити виготовлення детального плану території господарського двору по вулиці Шевченка в селі Бережне Острівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Фінансування робіт із розроблення детального плану території провести за рахунок позабюджетних коштів (власників нежитлових будівель).

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення та рішенням архітектурно - містобудівної ради подати для затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше