Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 30 листопада 2007 року № 609

м. Сокаль

Про затвердження плану підготовки
проектів регуляторних актів
Сокальської райдержадміністрації на 2008 рік

Відповідно до ст. 7 Закону України від 11 вересня 2003 року № 1160–ІV "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та з метою створення в районі сприятливого підприємницького та регуляторного середовища:

1.Затвердити план підготовки проектів регуляторних актів Сокальської райдержадміністрації на 2008 рік, що додається.

2.Структурним підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, відповідальним за розробку регуляторних актів, забезпечити виконання заходів плану підготовки проектів регуляторних актів Сокальської райдержадміністрації в установленому законом порядку та їх терміни виконання.

3.Покласти реалізацію повноважень у здійсненні державної регуляторної політики в Сокальському районі на юридичний відділ Сокальської райдержадміністрації.

4.Управлінню економіки райдержадміністрації:

4.1.Щорічно до 1 грудня поточного року проводити узагальнення інформації та подавати на затвердження план діяльності райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності .

4.2.Проводити узагальнення інформації та вживати заходи з опублікування звітів про відстеження результативності регуляторних актів та надсилати їх до Представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Львівській області.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О.Зарічну.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше