Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.11.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 листопада 2018 року м.Сокаль № 721

Про забезпечення соціальних гарантій учасників бойових дій АТО та сімей загиблих учасників бойових дій АТО

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 8 листопада 2018 року №15 “Про забезпечення соціальних гарантій учасників бойових дій АТО та сімей загиблих учасників бойових дій АТО”:

1.Сокальському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (О.Міщук) продовжувати роботу щодо надання соціальних послуг учасникам АТО (ООС), їх сім’ям та членам сімей загиблих учасників АТО.

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій, начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Огінському при формуванні районного бюджету на 2019 рік передбачити заходи з підтримки учасників бойових дій (АТО), (ООС), членів сім’ї загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби, та їх фінансування у обсягах, не менших 2018 року.

3.Рекомендувати органам місцевого самоврядування району активізувати роботу із розроблення містобудівної документації на території населених пунктів Сокальського району з метою забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше