Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.11.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 листопада 2018 року м.Сокаль № 718

Про готовність територіально-господарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 8 листопада 2018 року №14 “Про готовність територіально-господарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року”:

1.Відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації (С.Шевчук) продовжувати контроль за роботою територіально-господарського комплексу Сокальського району та утриманням доріг.

2.Директорам комунальних підприємств, керівникам бюджетних установ, головам місцевих рад району забезпечити безперебійне проходження опалювального сезону 2018-2019 років.

3.Рекомендувати головам місцевих рад району та Службі автомобільних доріг у Львівській області активізувати роботу по заготівлі матеріалів на утримання автомобільних доріг загального користування під час складних погодних умов та по укладенню договорів на залучення сторонньої техніки для розчистки доріг під час складних погодних умов з агроформуваннями, та фермерськими господарствами району.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше