Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 15.11.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

9 листопада 2018 року м.Сокаль № 692

Про надання дозволу громадянці Форись Ользі Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок взамін переоформлених сертифікатів на право на земельну частку (пай) на території Хлівчанської сільської ради

Керуючись статтями 22, 25 Земельного Кодексу України, статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву громадянки Форись Ольги Михайлівни:

1.Надати дозвіл громадянці Форись Ользі Михайлівні, жительці с.Хлівчани Сокальського району Львівської області, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, взамін переоформлених сертифікатів на право на земельну частку (пай), серія ЛВ №0144590 від 21 квітня 2005 року, серія ЛВ №0144591 від 21 квітня 2005 року, згідно свідоцтва про право на спадщину за заповітом, на території Хлівчанської сільської ради.

2.Рекомендувати громадянці Форись Ользі Михайлівні звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, взамін переоформлених сертифікатів на право на земельну частку (пай) на території Хлівчанської сільської ради.

3.Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше