Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 15.11.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

9 листопада 2018 року м.Сокаль № 686

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 7 липня 2008 року №304

У зв’язку із кадровими змінами:

1.Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 7 липня 2008 року №304 “Про встановлення статусу приміщень з обмеженим доступом, затвердження порядку доступу до приміщень відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадаміністрації”, затвердивши список посад працівників райдержадаміністрації, які мають право доступу в приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців, у новій редакції, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року №505 “Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 7 липня 2008 року №304”.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше