Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 08.11.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

2 листопада 2018 року м.Сокаль № 679

Про забезпечення доступності лікарських засобів за Урядовою програмою «Доступні ліки» у Сокальському районі

Відповідно до статей 6, 13, 22, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров`я», постанов Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 року №152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів», від 10 березня 2017 року №181 «Про затвердження порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань», від 09 листопада 2016 року «Про державне регулювання цін на лікарські засоби», від 09 листопада 2016 року №862 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню затвердженого наказом Міністерства охорони здоров`я України від 23 липня 2018 року №1367 із змінами та доповненнями, доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 05 квітня 2017 року «Про реалізацію у Львівській області проекту забезпечення доступності лікарських засобів та запровадження відшкодування їх вартості»:

1.Відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації провести укладання договорів з аптечними закладами на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

2.З метою контролю визначити відповідальним за достовірність звітів, що надаються суб`єктами господарювання (аптечними закладами) райдержадміністрації та виписаних рецептів в межах кошторисних призначень КНП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня».

3.КНП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»:

3.1.Забезпечити перевірку звітів аптек, з якими укладені договори про відшкодування витрат, у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується та на підставі звітів формувати зведені реєстри на оплату за підписом головного лікаря та затвердивши печаткою установи для подальшої їх передачі Сокальській районній державній адміністрації.

3.2.Інформувати департамент охорони здоров`я обласної державної адміністрації про відшкодування лікарських засобів у встановлені терміни.

3.3.Вести облік відпущених лікарських засобів відповідно до діючих нормативів.

4.Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації:

4.1.Здійснювати відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань аптечним закладам, з якими укладено договори, згідно зведених реєстрів КНП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» з долученням звітів аптечних закладів про відпущені лікарські засоби, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню.

4.2.Надати інформацію КНП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» про використання бюджетних коштів для подальшого інформування департамент охорони здоров`я обласної державної адміністрації про відшкодування лікарських засобів у встановлені термін.

5.Рекомендувати керівникам аптечних закладів, з якими укладено договори про відшкодування витрат, понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується:

5.1.Забезпечити необхідний асортимент лікарських засобів згідно реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

5.2.Двічі на місяць подавати звіт про відпущені лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню, відповідно до порядку відшкодування вартості лікарських засобів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми та визначення розміру вартості таких лікарських засобів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 року №152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» до КНП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» для перевірки та подальшої передачі до Сокальської районної державної адміністрації на відшкодування.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше