Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 02.11.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 жовтня 2018 року м.Сокаль № 670

Про призупинення опалювального сезону 2018/19 років для населення та інших категорій споживачів, крім закладів охорони здоров’я, закладів освіти та дошкільних навчальних закладів

Відповідно до статей 6, 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 та з метою економії споживання природного газу:

1.Власникам теплових господарств, теплопостачальних організацій, міським головам району:

1.1.У зв’язку з потеплінням призупинити опалювальний сезон 2018/19 років для населення та інших категорій споживачів, крім закладів охорони здоров’я, закладів освіти та дошкільних навчальних закладів з 30 жовтня 2018 року.

1.2.При зниженні середньодобової температури зовнішнього повітря нижче 8°С відновлювати опалювальний сезон для всіх категорій споживачів.

1.3.Після прийняття рішення інформувати відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, із поданням копій документів.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше