Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 26.10.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 жовтня 2018 року м.Сокаль № 662

Про викладання предмета «Захист Вітчизни» в навчальних закладах району у 2018-2019 навчальному році

На виконання Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року №948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року №1770 «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 04 вересня 2018 року №902/0/5-18 «Про викладання предмета «Захист Вітчизни» у закладах середньої освіти області у 2018/2019 навчальному році»:

1.Затвердити заходи щодо викладання предмета «Захист Вітчизни» та організації військово-патріотичного виховання учнів у навчальних закладах району у 2018-2019 навчальному році (надалі - заходи), що додаються.

2.Відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації (Р.Монастирський):

2.1.Забезпечити викладання предмета «Захист Вітчизни» у навчальних закладах району.

2.2.Підтримувати зв`язки з районним військовим комісаріатом, військовими частинами, ветеранськими та іншими громадськими організаціями з метою проведення військово-патріотичної, пошуково-краєзнавчої, спортивно-масової, оборонно-масової та культурно-просвітницької роботи серед учнівської та студентської молоді з питань підготовки до військової служби, військової служби за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів.

3.Районному військовому комісаріату (Л.Бродюк) спільно з відділом освіти районної державної адміністрації (Р.Монастирський) організувати і забезпечити комплексну перевірку навчальних закладів з організації та проведення допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання, визначених положенням про допризовну підготовку.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше