Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 26.10.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 жовтня 2018 року м.Сокаль № 660

Про створення комісії по проведенню інвентаризації комп’ютерного обладнання, ПАКів та виборчих скриньок, переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 10 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 7 “Основні засоби”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27 квітня 2000 року №92, враховуючи лист Львівської обласної державної адміністрації від 4 жовтня 2018 року №5/33-351/0/2-18 “Щодо надання інвентаризаційного опису матеріальних цінностей”:

1.Призначити відповідального працівника за матеріальними цінностями, які передані Центральною виборчою комісією у користування — Мельник Марію Іванівну, головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців.

2.Створити комісію по проведенню інвентаризації комп’ютерного обладнання, ПАКів та виборчих скриньок, переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання (далі комісія) згідно з додатком.

3.Комісії, станом на 1 листопада 2018 року забезпечити проведення інвентаризації комп’ютерного обладнання, ПАКів та виборчих скриньок, переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Левандовську.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше