Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.10.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 жовтня 2018 року м.Сокаль № 643

Про створення організаційного комітету з підготовки та відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки

Відповідно до статей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 09 лютого 2018 року №120/0/5-18 «Про затвердження Плану заходів із відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки у рамках відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років», з метою промоції традицій національного державотворення, належної підготовки та проведення заходів із відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки:

1.Створити організаційний комітет з підготовки та відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки (надалі – Оргкомітет) у складі згідно з додатком.

2.Організаційному комітету розробити та подати на затвердження план заходів з підготовки та відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше