Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 24.09.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 вересня 2018 року м.Сокаль № 583

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянина Демків Тараса Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомостівської міської ради

Керуючись статтями 17, 126, 186 Земельного кодексу України, пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 30 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянина Демків Тараса Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомостівської міської ради:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянина Демків Тараса Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,7107 га, кадастровий номер 4624885900:06:000:0605, угіддя – сіножаті; площею 0,9455 га, кадастровий номер 4624885900:11:000:0901, угіддя – рілля, на території Великомостівської міської ради.

2.Передати у власність громадянину Демків Тарасу Васильовичу земельні ділянки площею 0,7107 га та 0,9455 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомостівської міської ради.

3.Громадянину Демків Тарасу Васильовичу здійснити заходи щодо державної реєстрації речових прав на дані земельні ділянки.

4.Виконкому Великомостівської міської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Всі витрати щодо державної реєстрації речових прав на земельні ділянки покласти на громадянина Демків Тараса Васильовича.

6.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельних ділянок з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше