Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа- 13.09.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

7 вересня 2018 року м.Сокаль № 558

Про затвердження Порядку компенсації

пільгового проїзду окремих категорій громадян

Сокальського району на залізничному транспорті

приміського сполучення на 2018 рік

Відповідно до статей 6, 13, 17, 23, 25, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, Бюджетного кодексу України, Законів України “Про залізничний транспорт“, “Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту“, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист“, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей“, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“, “Про охорону дитинства“, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні“, “Про Державну службу спеціального зв`язку та захисту інформації України“, “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні“, “Про Службу безпеки України“, постанов Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року №354 “Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування“, від 16 серпня 1994 року №555 “Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року №354“, від 16 грудня 2009 року №1359 “Про затвердження порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян“, Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії Сокальської районної ради від 3 липня 2018 року №578, з метою забезпечення перевезення пільгових категорій населення Сокальського району та ефективного використання бюджетних коштів:

1.Затвердити Порядок компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян Сокальського району на залізничному транспорті приміського сполучення на 2018 рік, що додається.

2.Управлінню соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації (В.Огінський):

- укласти договір з Виробничим структурним підрозділом “Львівська дирекція залізничних перевезень“ регіональної філії “Львівська залізниця“ Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця“, який здійснює безкоштовні перевезення пільгових категорій населення Сокальського району залізничним транспортом приміського сполучення;

- відшкодування коштів Виробничому структурному підрозділу “Львівська дирекція залізничних перевезень“ регіональної філії “Львівська залізниця“ Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця“ здійснювати згідно із затвердженим Порядком та укладеним договором, в межах кошторисних призначень.

3.Відповідальність за достовірність, повноту та своєчасність подання розрахунків в управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації за пільгове перевезення пасажирів для надання компенсації покласти на Виробничий структурний підрозділом “Львівська дирекція залізничних перевезень“ регіональної філії “Львівська залізниця“ Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця“.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше