Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа- 13.09.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

7 вересня 2018 року м.Сокаль № 557

Про виділення автозапчастин відповідно до Програми підтримки філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Сокальського району на 2018 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, рішення Сокальської районної ради від 11 травня 2018 року Про затвердження програми підтримки філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Сокальського району на 2018 рік, враховуючи рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 17 серпня 2018 року №10):

1.Створити комісію щодо безоплатної передачі автозапчастин до техніки для філії «Жовківська ДЕД» (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2.Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (О.Бій) та сектору з питань цивільного захисту районної державної адміністрації (Ю. Наумчук): передати на безоплатне відповідальне зберігання та використання, відповідно до Програми підтримки філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Сокальського району на 2018 рік, автозапчастини філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» для забезпечення готовності техніки та проведення робіт щодо попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з складними погодними умовами, по очистці автомобільних доріг загального користування району від снігу, ожеледиці та проведення ремонтних робіт доріг загального користування району, а саме:

- автошини 320R508 ИД-304(18РR) - 6 шт. на суму 40 800,00 грн. (сорок тисяч вісімсот гривень);

- акумулятори ISTA 6CT-190 A РrТr- 2 шт. на суму 9100,00 грн. (дев’ять тисяч сто гривень).

3.Комісії здійснити передачу автозапчастин до 17 вересня 2018 року, про що скласти відповідний акт прийому-передачі.

4.Начальнику філії «Жовківська ДЕД» (Р.Слюсар) протягом тижня після встановлення автозапчастин на автотранспорт надати відповідну звітність в Сокальську районну державну адміністрацію.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше