Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа- 13.09.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

7 вересня 2018 року м.Сокаль № 555

Про утворення комісії щодо надання

одноразової грошової допомоги особам,

які брали безпосередню участь в АТО,ООС

Відповідно до статей 6, 13, 17, 23, 25, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“ на виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXIX сесії VII скликання Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року №459 із змінами, та з метою забезпечення реалізації прав на соціальний захист громадян-учасників антитерористичної операції, операції об`єднаних сил, які опинилися в складних життєвих ситуаціях:

1.Утворити комісію щодо надання одноразової грошової допомоги особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, операції об`єднаних сил у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про комісію щодо надання одноразової грошової допомоги особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, операції об`єднаних сил, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше