Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 16 червня 2007 року № 290
м. Сокаль

Про хід підготовки територіально-господарського
комплексу району до роботи в осінньо-зимовий
період 2007/08 року


На виконання рішення Колегії обласної державної адміністрації від 24 травня 2007 року № 21 "Про завершення опалювального сезону 2006/07 року та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2007/08 року", розпорядження голови облдержадміністрації від 31 травня 2007 року № 513 “Про підсумки роботи житлово-комунального господарства в зимовий період 2006/07 року та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2007/08 року” та з метою своєчасної підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2007/08 року:

1. Керівникам підприємств, організацій та установ:

1.1. Забезпечити виконання обсягів необхідних ремонтних робіт на об’єктах житлово-комунального призначення, бюджетної сфери та паливно-енергетичного комплексу для сталого їх функціонування в зимовий період.

1.2. При підготовці підприємств до роботи в зимовий період особливу

увагу звернути на комплектацію котлів автоматикою газової безпеки,

підготовку ємностей запасу води, повірку газових лічильників, оформлення документації для отримання дозволу на пуск газу.

1.3. Щомісячно 10 і 25 числа подавати в райдержадміністрацію інформацію про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров’я, дошкільних та дитячих установ населених пунктів району до роботи в осінньо-зимовий період за формою ЖКГ (зима).

1.4.Забезпечити своєчасне проведення у повному обсязі установами та організаціями, що фінансуються з місцевих бюджетів, розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

1.5. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати спожитих енергоносіїв та житлово-комунальних послуг, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судочинні органи.

1.6.До початку опалювального сезону забезпечити в повному обсязі твердим паливом установи і організації, що фінансуються з місцевого бюджету.

1.7.До 10 жовтня забезпечити повну готовність об’єктів житло-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту до роботи в зимовий період.

1.8. Не допускати формального підписання актів готовності об’єктів до прийому теплоносія і до 1 жовтня передати об’єкти до експлуатації.

1.9. До 1 листопада завезти на дороги посипальні матеріали, забезпечити підготовку спеціальної техніки, провести ямковий ремонт доріг та укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт в населених пунктах району.

2. Директору МКП “Сокальтеплокомуненерго” В.Кіпеню:

2.1.Розробити та затвердити в термін до 1 серпня 2007 року відповідно до ст.ст.7, 26 Закону України «Про теплопостачання» оптимізовані схеми перспективного розвитку теплопостачання м.Сокаля.

2.2.Вжити заходів щодо забезпечення теплопостачальної організації до початку опалювального сезону необхідним обсягом лімітів газу.

2.3.До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

3.Заслухати на засіданні колегії райдержадміністрації звіти керівників підприємств, організацій та установ про хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2007/08 року в липні 2007 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.Бойка.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше