Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 03.09.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 серпня 2018 року м.Сокаль № 534

Про підготовку та проведення приписки

громадян України, 2002 року народження,

до призовної дільниці Сокальського районного

військового комісаріату у 2019 році

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 26 липня 2018 року №747/0/5-18 «Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовних дільниць області у 2019 році», з метою взяття громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки:

1.Військовому комісару Сокальського районного військового комісаріату Л.Бродюку провести в січні - березні 2019 року приписку громадян, 2002 року народження, за місцем їх постійного чи тимчасового проживання до призовної дільниці районного військового комісаріату.

2.Для проведення приписки при Сокальському районному військовому комісаріаті створити районну комісію з питань приписки у складі згідно з додатком 1.

Роботу комісії організувати щоденно (крім вихідних та святкових днів) з 10 до 17 години.

3.Міським, селищному, сільським головам, керівникам навчальних закладів, підприємств, установ, організацій, незалежно від підпорядкування і форм власності:

3.1.До 3 грудня 2018 року подати в Сокальський РВК списки громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці.

3.2.Забезпечити оповіщення, організований збір документів, які необхідні для особових справ призовників, своєчасну явку юнаків з необхідними документами на призовну дільницю відповідно до графіку.

3.3.Для проведення приписки громадян до призовної дільниці виділити в розпорядження Сокальського районного військового комісаріату в період з 3 грудня 2018 року до 29 березня 2019 року технічних працівників (з них 2 чоловіки коменданти) і обслуговуючий персонал згідно з розрахунком відповідно до додатку 2.

4.Головному лікарю комунального некомерційного підприємства Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня" Р.Шведу:

4.1.Для стаціонарного обстеження призовників виділити в центральній районній лікарні необхідну кількість ліжкомісць.

4.2.Забезпечити безкоштовне проведення всім громадянам, що підлягають приписці до призовної дільниці, необхідних лабораторних досліджень, щеплень, своєчасного надання необхідної медичної документації.

4.3.Виділити з 3 грудня 2018 року до 29 березня 2019 року Сокальському РВК лікарів-спеціалістів, які входять до складу районної призовної комісії, необхідну кількість середнього медичного персоналу та забезпечити призовну дільницю необхідним медичним обладнанням, медикаментами, інструментарієм та іншим господарським майном.

4.4.Первинний виклик медичним персоналом розпочати з 3 грудня 2018 року, а засідання комісії з питань приписки та приписку громадян до призовної дільниці - з 2 січня 2019 року.

4.5.Організувати на призовній дільниці Сокальського районного військового комісаріату заняття з допризовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДУ, та виділити відповідних медичних фахівців.

5.Начальнику Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області В.Звадюку:

5.1.Забезпечити до 30 листопада 2018 року РВК необхідними відомостями про призовників, 2002 року народження, які перебувають на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем та наркотичними засобами.

5.2.Проводити розшук і доставку у військовий комісаріат осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

5.3.Забезпечити участь у складі районної комісії з питань приписки представників підрозділу, які проводять роботу з неповнолітніми.

6.Начальнику Сокальського РВ ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області М.Гресюк здійснювати реєстрацію і зняття з обліку осіб призовного віку за місцем проживання, видачу їм паспортів, тільки за наявності в їх посвідченнях відміток про реєстрацію та взяття на військовий облік у військовому комісаріаті.

7.Головному спеціалісту відділу освіти райдержадміністрації Л.Ковалишин, директорам Сокальського професійного ліцею, Угнівського аграрно-будівельного ліцею:

7.1.Призначити відповідальних осіб, які будуть приймати участь у роботі по підготовці та проведенню приписки юнаків, 2002 року народження, до призовної дільниці.

7.2.Перевірити рівень фізичної підготовки юнаків, 2002 року народження. Результати перевірки подати голові комісії з питань приписки до 8 березня 2019 року.

7.3.Взяти під особистий контроль і сприяти проходженню всіма юнаками, 2002 року народження, приписки до призовної дільниці.

8.Начальнику управління статистики у м.Червоноград О.Лобай до 16 жовтня 2018 року надати інформацію в Сокальський РВК про кількість підприємств і установ, що розташовані на території району, їх поштові адреси, прізвища та номери телефонів керівників.

9.Сокальському міському голові В.Кондратюку, в.о. директора КП “Сокальжитлокомунсервіс” Г.Рекус на період з 3 грудня 2018 року до 29 березня 2019 року призначити відповідальних осіб для проведення оповіщення призовників. Призначеним особам отримувати повістки та подавати звіти в РВК щоденно з 15 до 17 години, крім вихідних і святкових днів. Витяги з наказів про призначення відповідальних працівників подати голові комісії з питань приписки до 3 грудня 2018 року.

10.Для всебічного вивчення особистих якостей призовників, раціонального розподілу по видах Збройних Сил України, забезпечення інформації для прийняття рішення, на час проведення приписки юнаків до призовної дільниці з 2 січня до 29 березня 2019 року створити групу професійно-психологічного відбору у складі згідно з додатком 3.

11.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше