Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 21.08.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 серпня 2018 року м.Сокаль № 504

Про внесення змін у Положення про здійснення

допорогових закупівель товарів, робіт і послуг

із застосуванням електронної системи закупівель

Сокальської районної державної адміністрації

Львівської області

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації” та “Про публічні закупівлі”, наказом ДП “Зовнішторгвидав України” від

13 квітня 2016 року №35, на виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 24 травня 2018 року №33/0/6-18, з метою організації та проведення процедур закупівель:

1.Внести зміни в Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, затверджене розпорядженням голови районної державної адміністрації від

14 лютого 2017 року №55 " Про створення тендерного Комітету Сокальської районної державної адміністрації", виклавши пункт 2.1. у новій редакції:

“2.1.Це Положення застосовується для закупівлі товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель за умови, що вартість робіт таких товарів і послуг становитиме не менше 50 тисяч гривень, а робіт – не менше 100 тисяч гривень, а також не перевищуватиме меж, визначених частиною 1статі 2 Закону України “Про публічні закупівлі” ”.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н. ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше