Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 09.08.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

6 серпня 2018 року м.Сокаль № 482

Про визначення місць облаштування

майданчиків з тренажерним обладнанням

у Сокальському районі в 2018 році

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення виконання заходів районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням» на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії Сокальської районної ради від 11 травня 2018 року №527:

1.Розподілити видатки районного бюджету на 2018 рік для реалізації заходів районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням» на 2018 рік по місцевих радах згідно зі списком:

1.1.Угнівській міській раді – 60 000 грн.

1.2.Свитазівській сільській раді – 60 000 грн.

1.3.Смиківській сільській раді – 60 000 грн.

2.Головам Угнівської міської ради, Свитазівської та Смиківської сільських рад забезпечити цільове використання коштів.

3.Начальнику фінансового управління Г.Леоновій, передбачені в районному бюджеті, кошти спрямувати у вигляді субвенцій даним місцевим бюджетам для придбання тренажерного обладнання для спортивних майданчиків.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше