Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-15.02.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 13 лютого 2012 року № 55
м. Сокаль

Про результати ревізії у Комунальному закладі
Сокальської районної ради Львівської області
"Сокальська центральна районна лікарня"

Відповідно до ст. 113 Бюджетного Кодексу України, враховуючи лист Червоноградської об’єднаної державної фінансової інспекції від 5 січня 2012 року № 23-13/26 "Про результати ревізії у Комунальному закладі Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня", з метою усунення та недопущення порушень, а також для посилення контролю за дотриманням бюджетного законодавства та правильним і ефективним використанням бюджетних коштів:

1.Головному лікарю Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня" Каліщуку А.О.:

1.1.Забезпечити вжиття вичерпних заходів, спрямованих на відшкодування виявлених ревізією втрат фінансових ресурсів.

1.2.Посилити контроль за використанням бюджетних коштів.

1.3.Не допускати у подальшому порушень при використанні коштів на забезпечення громадян Сокальського району лікарськими засобами на пільгових умовах.

1.4.Забезпечити ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності у встановленому порядку.

1.5.Забезпечити безумовне виконання вимог Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України та Державного казначейства України від 25 листопада 2008 № 495.

1.6.Притягнути винних у порушеннях посадових осіб до відповідальності.

1.7.Про вжиті заходи повідомити голову Сокальської районної державної адміністрації до 12 березня 2012 року.

2.З метою недопущення аналогічних порушень та недоліків у бюджетних установах, що фінансуються з місцевих бюджетів, результати ревізії розглянути на Колегії районної державної адміністрації, на нараді з керівниками органів місцевого самоврядування.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше