Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 6 червня 2007 року № 270
м. Сокаль

Про надання соціальної допомоги
на лікування дітям-інвалідам хворим на ДЦП

З метою здійснення ефективної соціальної політики щодо дітей-інвалідів, хворих на ДЦП, на виконання Програми соціальної допомоги дітям-інвалідам хворим на ДЦП, затвердженої рішенням сесії районної ради №64 від 4 січня 2007 року та висновку комісії по наданню соціальної допомоги дітям – інвалідам хворим на ДЦП №11 від 15 травня 2007 року:

1. Провести оплату витрат в розмірі 10230,00 грн. (десять тисяч двісті тридцять гривень 00 коп.) на лікування в “Міжнародній клініці відновного лікування” м.Трускавця наступних дітей: Матвіїв Оксани Ярославівни жительки с. Тартаків; Олекси Софії Володимирівни жительки с. Завишень; Іванини Галини Михайлівни жительки с. Карів, (3410,00 грн. (три тисячі чотириста десять гривень 00 коп.) на лікування однієї дитини).

2. Провести оплату витрат в розмірі 25768,00 грн. (двадцять п’ять тисяч сімсот шістдесят вісім гривень 00 коп.) на лікування в “Міжнародній клініці відновного лікування” м. Трускавця наступних дітей: Марцинюк Ніни Василівни, жительки с. Боб’ятин; Хринюка Дмитра Юрійовича жителя м. Сокаль; Левицького Віталія Віталійовича жителя с. Смиків; Студенкова Богдана Ігоровича жителя с. Гута; Бродюка Олександра Любомировича жителя с. Забужжя; Канюка Ігоря Михайловича жителя с. Межиріччя; Грабовець Ірини Віталіївни жительки с. Муроване; Чорній Володимира Володимировича жителя с. Муроване, (3221,00 грн. (три тисячі двісті двадцять одну гривню 00 коп.) на лікування однієї дитини).

3.Начальнику фінансового управління Ксьонжик С.М. кошти в загальній сумі 35998,00 грн. (тридцять п’ять тисяч дев`ятсот дев’яносто вісім гривень 00 коп.) перевести з районного бюджету на бюджетний рахунок управління праці та соціального захисту населення.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення перерахувати кошти в загальній сумі 35998,00 грн. (тридцять п’ять тисяч дев`ятсот дев’яносто вісім гривень 00 коп.) перевести кошти на бюджетний рахунок "Міжнародної клініки відновного лікування" м. Трускавця для дітей вказаних в пунктах 1 та 2.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О.Зарічну.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше