Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 09.07.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

4 липня 2018 року м.Сокаль № 412

Про внесення змін до розпорядження

районної державної адміністрації

від 30 січня 2018 року №63

Відповідно до статей 6, 13, 17, 23, 25, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, розпорядження Сокальської районної державної адміністрації від 22 січня 2018 року № 39 “Про створення робочої групи з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування“, враховуючи протокольне рішення робочої групи з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування від 27 червня 2018 року, з метою забезпечення проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ефективного використання бюджетних коштів:

1.Внести зміни в пункт 2 розпорядження районної державної адміністрації від 30 січня 2018 року №63 «Про розподіл коштів на компенсацію пільгового проїзду», виклавши його в новій редакції:

«2.Затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на приміських маршрутах по перевізниках:

- ТзОВ «Авто-Лайн» - К = 0,32;

- ТзОВ «Червоноградське АТП-14628» - К=0,32.»

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше