Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.07.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 червня 2018 року м.Сокаль № 393

Зареєстровано Головним

територіальним управлінням

юстиції у Львівській області

"04" липня 2018 року за № 49/1923

Уповноважена особа органу державної

реєстрації (підпис)

Про організацію та проведення

громадських робіт у 2018 році

Відповідно до статей 6, 24, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175 (із змінами), пунктів 2, 3, 4 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів Міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, Програми сприяння зайнятості населення Cокальського району на 2018-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 18 травня 2018 року №292, з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб:

1. Затвердити перелік видів громадських робіт у 2018 році, згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт у 2018 році, згідно з додатком 2.

3. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснювати за рахунок коштів органів місцевого самоврядування та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (надалі – Фонд).

4. Громадські роботи виконувати виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях.

5. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району, під час перегляду своїх бюджетів на 2018 рік, передбачити (збільшити) кошти на проведення організації громадських робіт.

6. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації (О.Величко) у 5 денний термін подати розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

7. Начальнику відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації Н.Перегінець забезпечити офіційне опублікування даного розпорядження.

8. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше