Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 08.06.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

6 червня 2018 року м.Сокаль № 348

Про створення комісії з питань налагодження

роботи по отриманню суб’єктами господарювання

району дозволів на викиди забруднюючих речовин

в атмосферне повітря, дозволів на спецводокористування,

декларацій на утворення відходів

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Податкового кодексу України, враховуючи лист Львівської обласної державної адміністрації від 25 травня 2018 року №5/33-4004/0/2-18/6-11 «Щодо проведення нарад», та з метою покращення ситуації в районі щодо отримання суб’єктами господарювання району дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, дозволів на спецводокористування, декларацій на утворення відходів:

1.Створити комісію з питань налагодження роботи по отриманню суб’єктами господарювання району дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, дозволів на спецводокористування, декларацій на утворення відходів, у складі згідно з додатком.

2.Провести 11 червня 2018 року засідання комісії за участю суб’єктів господарювання-платників екологічного податку, які ведуть свою діяльність без відповідних дозвільних документів.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше