Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 1 червня 2007 року № 261
м. Сокаль

Про організацію роботи
щодо формування та затвердження місцевих бюджетів
Сокальського району на 2008 рік

З метою забезпечення економічно обґрунтованого складання та затвердження проекту бюджету Сокальського району на 2008 рік у терміни, визначені Бюджетним кодексом України:

1. Затвердити План заходів із забезпечення складання та затвердження місцевих бюджетів Сокальського району на 2008 рік, що додається.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (С.Ксьонжик) здійснювати загальну організацію та координацію роботи усіх учасників бюджетного процесу та, у разі необхідності, здійснювати додаткові бюджетні процедури.

3. Начальникам управлінь та відділів райдержадміністрації, в межах наданих повноважень, забезпечити виконання затверджених заходів у визначені терміни.

4. Рекомендувати міським, сільським та селищному головам затвердити власні плани заходів щодо складання та затвердження відповідних місцевих бюджетів на 2008 рік з дотриманням вимог чинного бюджетного законодавства.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше