Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 21.05.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16 травня 2018 року м.Сокаль № 279

Про забезпечення проведення рекламно-агітаційної,

інформаційно-роз’яснювальної роботи по добору

громадян для проходження військової служби

за контрактом у Збройних Силах України

На виконання статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження Президента України від 16 травня 2005 року №1043/2005-РП «Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом», Указу Президента України від 2 березня 2014 року №189/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України», розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки начальника штабу – першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід», від 22 березня 2018 року №321/1797, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19 січня 2017 року №41/0/5-17 «Про відбір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України», враховуючи лист військового комісара Сокальського районного військового комісаріату від 4 травня 2018 року №1368, з метою якісного та своєчасного виконання планового завдання по відбору кандидатів на військову службу за контрактом:

1.Встановити планове завдання для міських, селищної, сільських рад району щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України згідно з додатком.

2.Міським, селищному, сільським головам:

2.1.Вжити заходи щодо проведення рекламно-агітаційної, інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про контрактну службу у ЗСУ.

2.2.Добір та направлення кандидатів до Сокальського районного військового комісаріату для проходження військової служби за контрактом у ЗСУ здійснювати в першу чергу з числа військовозобов’язаних та призовників, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

2.3.Організувати роботу щодо інформування населення району з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.Поліщука.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше