Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 06.04.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

2 квітня 2018 року м.Сокаль № 200

Про затвердження детального плану території розміщення культової будівлі та амбулаторії загальної практики сімейної медицини в районі вулиць Т.Шевченка та Б.Хмельницького в с.Волиця Волицької сільської ради (за межами населеного пункту)

Відповідно до статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи проект детального плану території розміщення культової будівлі та амбулаторії загальної практики сімейної медицини в районі вулиць Т.Шевченка та Б.Хмельницького в селі Волиця Волицької сільської ради (за межами населеного пункту), протокол громадських слухань проекту детального плану території розміщення культової будівлі та амбулаторії загальної практики сімейної медицини в районі вулиць Т.Шевченка та Б.Хмельницького в селі Волиця від 20 лютого 2018 року, протокол засідання архітектурно-містобудівної ради від 12 березня 2018 року №02/18 та звернення виконавчого комітету Волицької сільської ради від 21.03.2018 року №97/02-18:

1.Затвердити детальний план території розміщення культової будівлі та амбулаторії загальної практики сімейної медицини в районі вулиць Т.Шевченка та Б.Хмельницького в селі Волиця Волицької сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації (Н.Перегінець) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше