Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 03.04.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 березня 2018 року м.Сокаль № 199

Про затвердження Плану заходів щодо

реалізації Національної стратегії сприяння

розвитку громадянського суспільства в Україні

на 2018 рік у Сокальському районі

На виконання Указу Президента України від 26 лютого 2016 року №68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 12 березня 2018 року №202/0/5-18 «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2018 рік у Львівській області» та з метою забезпечення гласності, прозорості та відкритості діяльності районної державної адміністрації:

1.Затвердити План заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2018 рік у Сокальському районі (надалі – План), що додається.

2.Оприлюднити План заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2018 рік у Сокальському районі на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше