Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-16.01.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 11 січня 2012 року № 12
м. Сокаль

Про фінансування видатків з
районного бюджету Сокальського
району в I кварталі 2012 року

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 6 січня 2012 року № 3/0/5-12 “Щодо фінансування з обласного бюджету Львівської області у I кварталі 2012 року”, розглянувши лист управління праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації від 11 січня 2012 року № 03/2/01-63/1, з метою безперебійного фінансування видатків за рахунок надходження субвенції з державного бюджету у I кварталі 2012 року до затвердження помісячного розпису доходів і видатків районного бюджету на 2012 рік:

1.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (С.Ксьонжик):

1.1.Фінансування з районного бюджету в І кварталі 2012 року здійснювати в межах надходжень до районного бюджету субвенції згідно з додатками 1 та 2.

1.2.Затвердити тимчасовий помісячний розпис доходів і видатків районного бюджету на І квартал 2012 року.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації згідно з тимчасовим помісячним розписом доходів і видатків на І квартал 2012 року затвердити тимчасові кошториси доходів і видатків на І квартал 2012 року.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше