Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.03.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 березня 2018 року м.Сокаль № 174

Про затвердження Положень про відділи,

сектор апарату Сокальської районної

державної адміністрації

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації від 23 січня 2018 року №11/03-07 «Про виконання Закону України від 9 листопада 2017 року №2190-VIII», від 21 лютого 2018 року № 120 «Про затвердження Положення про апарат Сокальської районної державної адміністрації»:

1.Затвердити Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

2.Затвердити Положення про відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

3.Затвердити Положення про загальний відділ апарату Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

4.Затвердити Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

5.Затвердити Положення про відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

6.Затвердити Положення про сектор управління персоналом апарату Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

7.Визнати такими, що втратили чинність, пункти 3, 5 розпорядження голови райдержадміністрації від 29 грудня 2012 року №759 «Про затвердження Положень про відділи, сектори, управління та державного адміністратора Сокальської районної державної адміністрації», розпорядження голови райдержадміністрації від 22 вересня 2016 року №397 «Про затвердження Положень про відділи, сектор апарату Сокальської районної державної адміністрації».

8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Левандовську.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше