Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-10.01.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 6 січня 2012 року № 9
м. Сокаль

Про погодження проектів землеустрою
щодо розмежування земель державної та
комунальної власності

Відповідно до статті 17, пункту 10 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статті 13 Закону України «Про землеустрій», статті 9 Закону України "Про розмежування земель державної та комунальної власності", беручи до уваги рішення 8 сесії 6 скликання Межирічанської сільської ради від 25 вересня 2011 року №162, рішення 7 сесії 6 скликання Хоробрівської сільської ради від 10 жовтня 2011 року №107, рішення 7 сесії 6 скликання Сілецької сільської ради від 20 жовтня 2011 року №211, рішення 9 сесії 6 скликання Великомостівської міської ради від 18 листопада 2011 року № 173:

1.Погодити, розроблені ДП ”Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, проекти землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів на території Великомостівської міської, Межирічанської, Сілецької та Хоробрівської сільських рад.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше