Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-06.01.2012р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 5 січня 2012 року № 8
м. Сокаль

Про внесення змін у додаток до
розпорядження голови
райдержадміністрації
від 10 жовтня 2002 року №572

У зв’язку із кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2002 року №572 "Про колегію при відділі освіти Сокальської райдержадміністрації та її персональний склад", виклавши склад колегії при відділі освіти Сокальської райдержадміністрації у новій редакції згідно з додатком.

2.Розпорядження голови райдержадміністрації від 18 жовтня 2010 року №560 "Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2002 року №572" визнати таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н. Карташову.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше