Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 27.02.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 лютого 2018 року м.Сокаль № 121

Про розподіл функціональних обов’язків

між керівництвом районної державної адміністрації

Відповідно до статті 118 Конституції України, статті 40 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв’язку з набранням чинності Законом України від 9 листопада 2017 року № 2190-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби", враховуючи розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 01 лютого 2018 року №76/0/5-18 "Про розподіл функціональних обов’язків між керівництвом обласної державної адміністрації":

1.Затвердити:

1.1.Розподіл функціональних обов’язків між головою, першим заступником та заступником голови районної державної адміністрації, що додається.

1.2.Взаємозаміщення повноважень між головою, першим заступником та заступником голови районної державної адміністрації, що додається.

1.3.Закріплення керівництва райдержадміністрації за виконкомами міських, селищної, сільських рад району, що додається.

2.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 липня 2014 року №193 "Про розподіл функціональних обов’язків між керівництвом Сокальської районної державної адміністрації", від 4 травня 2016 року №184 "Про внесення змін у додаток 1 до розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 липня 2014 року №193", від 13 грудня 2017 року №565 "Про тимчасовий розподіл функціональних обов’язків заступника голови районної державної адміністрації (з соціальних та гуманітарних питань) між керівництвом Сокальської районної державної адміністрації".

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше