Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 27.02.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 лютого 2018 року м.Сокаль № 120

Про затвердження Положення

про апарат Сокальської районної

державної адміністрації

Відповідно до статі 44 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року №2263 “Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації” (зі змінами), враховуючи розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 1 лютого 2018 року №72/0/5-18 “Про затвердження Положення про апарат Львівської обласної державної адміністрації”, на виконання розпоряджень голови районної державної адміністрації від 23 січня 2018 року №11/03-07 “Про виконання Закону України від 9 листопада 2017 року №2190-VIII”, від 15 лютого 2018 року №103 “Про затвердження Регламенту Сокальської районної державної адміністрації”:

1.Затвердити Положення про апарат Сокальської районної державної адміністрації, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №399 “Про затвердження положення про апарат Сокальської районної державної адміністрації”.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Левандовську.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше