Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 25 травня 2007 року № 238
м. Сокаль

Про заходи щодо відзначення
Дня захисту дітей
у Сокальському районі

На виконання Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98, листа Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 12 квітня 2007 року №1/3285 та наказу служби у справах неповнолітніх Львівської обласної державної адміністрації “Про відзначення Дня захисту дітей у Львівській області” від 4 травня 2007 року № 24:

1. Затвердити заходи щодо відзначення Дня захисту дітей у Сокальському районі, що додаються.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Христинич.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше