Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 19.02.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 лютого 2018 року м.Сокаль № 92

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної адміністрації

від 6 листопада 2017 року №487

Відповідно до статей 6, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 15 Закону України «Про адміністративні послуги», статті 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 1 квітня 2016 року №182/0/5-16 «Про результати відбору центрів надання адміністративних послуг для участі в проекті технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», грантового контракту від 15 грудня 2015 року №2015/371-134 щодо реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», враховуючи лист відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації від 9 лютого 2018 року №01-07/89:

1.Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 6 листопада 2017 року №487 “Про реалізацію проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» відділу надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації”, виклавши наступні пункти у новій редакції:

“1.Начальнику відділу агропромислового розвитку Сокальської районної державної адміністрації провести розмежування площі 632,5 кв.м адміністративної будівлі по вул.Тартаківська, 7, м.Сокаль Львівської області, для розміщення Центру надання адміністративних послуг відділу надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації. Визначити по першому поверсі - основну площу 120,7 кв.м., допоміжну 54,6 кв.м.; по другому поверсі - основну площу 31,3 кв.м., допоміжну 11 кв.м.”.

“2.Відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної, юридичної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації (Н.Мисак) подати на укладання в Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській області договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності загальною площею 632,5 кв.м адміністративної будівлі по вул.Тартаківська, 7, м.Сокаль Львівської області, для розміщення Центру надання адміністративних послуг відділу надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації: по першому поверсі - основна площа 120,7 кв.м., допоміжна 54,6 кв.м.; по другому поверсі - основна площа 31,3 кв.м., допоміжна 11 кв.м.”.

2.Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (О.Коханчуку) укласти з Сокальською районною державною адміністрацією договір на відшкодування коштів за газопостачання та електроенергію відповідно до площі відведеної відділу надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації по вул.Тартаківська, 7, м.Сокаль Львівської області.

3.Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (О.Бій) звернутися до Львівської обласної державної адміністрації з пропозицією про збільшення кошторисних асигнувань Сокальській районній державній адміністрації на утримання (водопостачання і водовідведення, газопостачання та електроенергію) відділу надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше