Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 12.02.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

6 лютого 2018 року м.Сокаль № 77

Про призначення відповідальної особи

за впровадження та функціонування

системи документообігу Megapolis.DocNet

Відповідно до вимог Типового порядку здійснення електронного документообігу в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 №1453, і Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання , затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 02 лютого 2018 року №107/0/5-18 "Про введення у дослідну експлуатацію системи документообігу Megapolis.DocNet":

1.Призначити Васьків Галину Степанівну, головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації, відповідальною особою (локальним адміністратором) за впровадження та функціонування системи документообігу Megapolis.DocNet (далі - Система).

2.Відповідальній особі (локальному адміністратору) Васьків Г.С. забезпечити налаштування довідникової системи, розгортання робочих місць на комп"ютерах користувачів та ознайомлення з Інструкцією користувача системи документообігу Megapolis.DocNet користувачів Системи.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Левандовську.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше