Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-30.12.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 29 грудня 2011 року № 777
м. Сокаль

Про надання дозволу фермерському господарству
«Воєвода І.Б.» на складання проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки для обслуговування
нежитлових будівель на території Телязької сільської ради

Керуючись статтями 17, 124, 125, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши заяву фермерського господарства «Воєвода І.Б.» про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель на території Телязької сільської ради:

1.Дати дозвіл фермерському господарству «Воєвода І.Б.» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель на території Телязької сільської ради.

2.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше