Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.01.2018 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

24 січня 2018 року м.Сокаль № 54

Про відбір громадян України

на військову службу за контрактом

у Збройні Сили України в 2018 році

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 2 березня 2014 року №189/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України", розпорядження Президента України від 16 травня 2005 року №1043/2005-РП "Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом", враховуючи лист військового комісара Сокальського районного військового комісаріату від 11 січня 2018 року №100:

1.Міським, селищному та сільським головам:

1.1.Спільно з Сокальським РВК організувати роботу щодо інформування населення Сокальського району з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби та військовозобов’язаних, придатних до військової служби за станом здоров’я та рівнем освіти.

1.2.Сприяти представникам Сокальського РВК у розміщенні реклами про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно-пропагандистського характеру.

1.3.Сприяти виділенню місць для рекламування військової служби за контрактом у місцях скупчення людей, Сокальській районній філії Львівського обласного центру зайнятості, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

1.4.Встановити планове завдання для міських, селищної, сільських рад району щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України, згідно з додатком.

2.Головному лікарю Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» Р.Шведу:

2.1.Забезпечити роботу постійнодіючої позаштатної військово-лікарської комісії Сокальського РВК з відбору кандидатів на військову службу за контрактом.

2.2.Забезпечити безкоштовне медичне обстеження та лікування в районному лікувальному закладі громадян, які відібрані кандидатами на військову службу за контрактом.

3.Начальнику Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області В.Звадюку при отриманні запитів Сокальського РВК надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про кандидатів щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата, відібраного для проходження служби за контрактом, адміністративних стягнень за вчинення корупційних правопорушень.

4.Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Р.Монастирському, директорам ДПТНЗ «Сокальський професійний ліцей» О.Красільчук та «Угнівський аграрно-будівельний ліцей» І.Гейко спільно із Сокальським РВК:

4.1.Забезпечити роботу в навчальних закладах району з питань військово-патріотичного виховання та пропаганди військової служби за контрактом.

4.2.Сприяти проведенню Днів відкритих дверей у військових частинах для ознайомлення учнівської та студентської молоді з військовою службою за контрактом.

4.3.Забезпечити у середніх, професійно-технічних навчальних закладах району інформування учнівської та студентської молоді про військову службу за контрактом.

5.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації спільно з Сокальським РВК забезпечити висвітлення на сайті райдержадміністрації і засобах масової інформації, на правах соціальної реклами, питань щодо військової служби за контрактом.

6.Директору Сокальської районної філії Львівського обласного центру зайнятості В.Лащуку:

6.1.Спільно із Сокальським РВК організувати висвітлення в Сокальській районній філії Львівського обласного центру зайнятості питань щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом та порядку проходження служби.

6.2.Відповідно до розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 15.03.2016 року №02-01/844 пропонувати громадянам, звільненим з війської служби, у першу чергу тим, які отримують належні виплати з безробіття, працевлаштування шляхом укладання контрактів із Збройними Силами України.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації Р.Н.ТОКАЙ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше